LAST MINUTE
Zapraszamy do rezerwacji wolnych terminów!

Narciarstwo biegowe

Promocja dla miłośników biegania 15 m od Pensjonatu ***L&B 2,5km trasy biegowa

Pobyt 8-noclegów jeden nocleg gratis w Pensjonacie ***L&B dla miłośników biegania ze śniadaniem od osoby dorosłej 700zł . Narty+instruktor do dyspozycji Państwa  wypożyczalni  nart biegowych 15% rabatu.

Bieganie na nartach jest nie tylko zdrowe, ale odpręża i poprawia kondycję. Z optymalnym biciem pulsu i dobrą techniką można bez większego wysiłku pokonywać trasy trenując ciało i umysł. Ruch na trasie pozwala spalić mnóstwo kalorii i pobudza metabolizm tłuszczów. Obojętnie czy będzie to spacer na biegówkach, długie trasy po dziewiczym terenie, czy też szybki skating, będzie okazją do podziwiania tej pięknej natury.

Trasy biegowe w Karpaczu Górnym to doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa biegowego dla amatorów i wyczynowców. Dzięki doskonałym warunkom klimatycznym pokrywa śnieżna zalega grubą warstwą do późnej wiosny.Serdecznie zapraszamy miłośników tego sportu na trasy biegowe 2,5km-5km(od pensjonatu 30m) na wysokości 885m n.p.m. z homologacją FIS- U. Przepiękne okolice po których można znależ specjalne dla narciarzy biegowych doskonale przygotowaną trasę biegową.

Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50% łącznej kwoty za pobyt na kont:

Pensjonat L&B Lechosław Żymełka 58-540 Karpacz ul. Karkonoska 54 c BZWBK S.A.
22 1090 1926 0000 0001 2162 6874 (krajowy przelew)

Serdecznie zapraszamy Basia i Leszek Żymełka tel. 602603383

Atrakcje turystyczne Karpacza

Całoroczna oferta turystyczna Karpacza oferuje wiele atrakcji. Każdy znajdzie tu ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i preferencjami. Amatorzy górskich wspinaczek, niestrudzeni odkrywcy historycznych zabytków, miłośnicy błogich chwil w SPA, poszukiwacze kulinarnych doznań… wszyscy wyjadą stąd zadowoleni ze wspomnieniami niezwykłych przeżyć, wypoczęci i stęsknieni do tego niezwykłego miejsca w sercu Karkonoszy. Pragnąc ułatwić poszukiwania, przygotowaliśmy opisy kilku atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć. To unikalne miejsca, które mają swoją niepowtarzalną historię i klimat. Drugich takich w całej Polsce nie znajdziecie.
CZYTAJ WIĘCEJ