Wybierz język

Weekend dla dwojga w górach

Od: Do:

W naszym pensjonacie spędzicie Państwo wyjątkowe, romantyczne chwile z ukochaną osobą, które nie tylko pozwolą zbliżyć się do drugiej połówki, ale również odetchnąć świeżym powietrzem i zdystansować się od codziennych problemów. Przygotowaliśmy liczne niespodzianki i jesteśmy w stanie stworzyć Państwu niezwykły, romantyczny klimat, który towarzyszyć będzie Wam podczas całego weekendu dla dwojga. Wśród atrakcji znajdują się strefa relaksu z jacuzzi i sauną, a komfortowy pokój z łożem małżeńskim i łazienką z wanną oraz prysznicem pozwoli zrelaksować się wspólnie po pełnym wrażeń dniu. Romantyzmu dodają piękne, pełne nieskazitelnej przyrody okolice, widok górskich szczytów, a także liczne atrakcji Karpacza. Nasi Goście chwalą sobie weekend dla dwojga, bo jest to opcja jedyna w swoim rodzaju, idealna dla osób, które nie potrafią bez siebie żyć...

Spędź z bliską Ci osobą romantyczny 3-dniowy pobyt w Pensjonacie *** L&B w Karpaczu pod Śnieżką! Oferta obejmuje:

* kwiaty i butelka wina musującego lub czerwone-białe wino na powitanie

* 2 noclegi w komfortowych pokojach (duży pokój dzienny+duża łazienka z wanną i prysznicem)studio 2 osobowe lub pokój Twin z łożem małżeńskim.

* 2 śniadania(stół szwedzki)

* relaks w saunie lub jacuzzi (jeden pobyt w pakiecie)

*możliwość korzystania z gier:bilard, piłkarzyki, stół pingpongowy, lotki, cymbergaj.

Cena za pakiet : 500 zł /za parę (pokój Twin) lub 600 zł /za parę (studio dwuosobowe)

od 24.06 - 14.10.2017

Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 100% łącznej kwoty za pobyt na konto:

Pensjonat L&B Lechosław Żymełka

  • 58-540 Karpacz ul. Karkonoska 54 c Polen
    Bank Zachodni WBK S.A.
  • 22 1090 1926 0000 0001 2162 6874 (wpłaty krajowe)
  • Swift: WBKPPLPP IBAN:PL 22 1090 1926 0000 0001 2162 6874 (wpłaty zagraniczne)

*20% zniżka na grotę solną*10% zniżka na sprzęt narciarski*bezpłatny parking*internet*podatek VAT w cenie.

Ceny nie obowiązują w pakietach świątecznych.

Po wojażach na stokach narciarskich, spacerach po wspaniałych okolicach i czerpaniu przyjemności z atrakcji Karpacza, zapraszamy do naszej strefy relaksu, gdzie odpoczniecie Państwo w saunie i jacuzzi. Wieczorem polecamy wizytę w Drink Barze, gdzie można skosztować smacznych trunków i zabawić się w rytm skocznej muzyki. Miejsce dostępne tylko dla Gości pensjonatu. Dodatkową atrakcją dla wszystkich, którzy zdecydują się na weekend dla dwojga w górach w naszym hotelu, jest organizowana przez nas wycieczka do Pragi w cenie 88 zł (bilet zwykły) i 80 zł (ulgowy).